Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın adıyla  
Site içi arama :    
 
      Ana Sayfa   |   Genel Başkan   |   Haberler   |   Duyurular   |   Belgeler   |   Hakkımızda   |   İletişim
 
 
 

Ziyaretçi İstatistikleri
Aktif: 4
Bugün: 913
Toplam: 1.156.405
 


 
Kurucular

     Adana öğder 09.10.2006 yılında Seyfullah Utku SARIASLAN Başkanlığında; Ekrem ULU Başkan Yardımcısı,Erdal GÜRÇINAR Sekreter,Fikri ÖZER Muhasip Metin ATALA Üye  olmak suretiyle beş kişilik yönetim kurulu olarak teşekkül etmiştir.Derneğimiz  Adana'nın en işlek caddelerinden Kızılay Caddesinde Namık Yarman işhanı dördüncü katta faaliyetine başlamıştır.Kısa sürede teşkilatlanmasını tamamlamış sesini gerek yerel ,gerekse ulusal medya da ,değişik eylem ve faaliyetlerle duyurmuştur.


       ''Önca Ahlâk ve Maneviyat' diyerek yola çıkmış milli ve manevi değerlerin yerleşmesine ehemmiyet veren seçkin öğretmenleri bir araya getirmek suretiyle milletimizin ve eğitimimizin makus talihini değitirmeyi hedeflemiştir.

       Mevzuat gereği altı ay içinde resmi olağan genel kurulunu yapmak icap ettiğinden 23 mart 2007 da ilk olağan genel kurulunu yapmış ve Seyfullah Utku Sarıaslan Başkanlığında yola devam kararı almıştır.Bu kongre sonucunda Necmettin Çil (Başkan yardımcısı),Erdal Gürçınar (Sekreter),Cengiz Bilen (Muhasip),fikri Özer(Üye) olmak suretiyle işbölümü yapılmıştır. 

      Son olağan kongre(20 Mart 2010) ile de Ekrem ULU Başkanlığında seçkin bir ekiple Geleceği inşa etmekte kendisini sorumlu gören,dareyn saadetini düşünen, Peygamberlerin varisleri değerli öğretmenlerimizle beraber hayırlı çalışmalarına devam etmektedir.


 
 

 
 
 
 

 

 

 
  2021 © Öğder Adana. Tüm Hakları Saklıdır.   Son Güncelleme Tarihi: 13.03.2019Tasarım & Kodlama: TekD Web Tasarımı ve İnternet Hizmetleri